REGAİP KANDİLİNİ KUTLAYAN BAŞKAN HÜRRİYET VATANDAŞA HELVA DAĞITTI

By 28 Şubat 2020 Haberler

İzmit Belediyesi mübarek 3 ayların müjdecisi Regaip Kandili için kentin 8 farklı noktasında vatandaşlara helva ikramında bulundu.

İzmit Belediyesi, mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili için kentin 8 farklı noktasında vatandaşlara helva dağıttı. İzmit Belediyesi tarafından Fevziye Camii, Zincirlikuyu Camii, Mehmet Ali Paşa Camii, Orhan Camii, Kuruçeşme Camii, Alikahya, Akmeşe ve Belsa Plaza önünde akşam saatlerinde helva dağıtımı gerçekleştirildi. Recep ayının ilk Cuma gecesi idrak edilen Regaip Kandili için kurulan helva dağıtım stantlarının İzmit Belediyesi Hizmet Binası önündeki durağında, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet hem vatandaşların kandilini kutladı, hem de helva ikramında bulundu.

Hoşgörü Ve Dayanışma

Regaip Kandili’nin idraki öncesinde vatandaşların helva standına kandil simitleri getirerek Başkan Hürriyet’e ve belediye personellerine ikramda bulunması, İzmit’teki hoşgörü ve dayanışmayı bir kez daha gözler önüne serdi. Başkan Hürriyet’e İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve birim müdürleri de helva dağıtımında eşlik etti. Başkan Hürriyet, standa gelen tüm vatandaşlarla tek tek sohbet ederek, kandillerinin mübarek, edilen dualarının kabul olmasını diledi.