PAZARCI ESNAFININ ÇAĞRISI BAŞKAN HÜRRİYET’İ HAREKETE GEÇİRDİ

Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı’nda yaşanan eksiklikler karşısında pazarcı esnafının İzmit Belediyesi’ne çağrısı üzerine, pazarcı esnafının her daim yanında olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet harekete geçti

Haftanın 2 günü perşembe ve cumartesi günleri olmak üzere Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı’na kurulan pazarlara İzmit halkı yoğun talep gösteriyor. Bu yoğun talebin beraberinde kapalı pazar alanındaki eksiklikler için pazarcı esnafı İzmit Belediyesine çağrıda bulunarak eksikliklerin giderilmesi talebinde bulundu. Bu çağrıya kayıtsız kalmayan ve pazarcı esnafının her daim yanında olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet harekete geçerken yaşanan eksiklikler İzmit Belediyesi ekipleri tarafından giderildi.

Kırık Mazgallar Onarıldı

Pazar alanında yaşanılan sıkıntıları dile getiren pazarcı esnafı Şaban Sarıkan, kapalı pazar alanında bulunan mazgalların kırık olduğunu ve pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlar için büyük tehlike oluşturduğunu ifade ederek İzmit Belediyesinden destek istedi. Bunun üzerine İzmit Belediyesi ekiplerinin çalışmalar sonucunda gerekli onarım ve tamir işlemi tamamlanarak, pazar yeri güvenli haliyle vatandaş ve esnafın kullanımına sunuldu.