OĞULDAN BAŞKAN ANNEYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

By 4 Mayıs 2019 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in oğlu Aras, annesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özel Seymen Koleji 2/B sınıf öğrencisi Aras Hürriyet, okul müdür yardımcısı Ayşegül Gümüş, sınıfı öğretmeni Beyhan Nadir ve arkadaşlarıyla birlikte annesi Başkan Hürriyet’i ziyaret etti.

Oğlu Aras’ın, öğretmenlerinin ve arkadaşlarının yapmış olduğu ziyarette büyük mutluluk yaşayan Hürriyet, çocukları tek tek öperek onlarla kucaklaştı. Çocukların her biriyle sohbet eden Başkan Hürriyet onların kendisinden isteklerini dinledi.

ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ

İzmit Belediyesi’ni çocuk belediyesi yapacaklarını ifade eden Hürriyet “çocuklar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızın kendilerini özgür hissedecekleri, geleceği birlikte şekillendireceğiz. Tüm çocuklarımızın yaşlarına, yeteneklerine ve ihtiyaçlarına yönelik kreş, oyun ve eğitim merkezleri kuracak ve bunları kent geneline yayacağız. Çalışan ve çalışmak isteyen kadınların en öncelikli ihtiyacı çocukları için güvenli ortamlar bulmaktır. İzmit’i çocuklarımızın güvenle sosyalleşebildikleri bir kent haline getireceğiz” dedi.

Oğlu Aras ve arkadaşlarının hediyesinin şimdiye kadar almış olduğu en değerli hediyelerden bir olduğunu da söyleyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, küçük misafirlerine çeşitli hediyeler verdi.