Hürriyet Akmeşe’de gençlerle buluştu

Akmeşe Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, gençlere yönelik projelerini anlattı
Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet Akmeşe’de gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sebattin Demiray ve üyelerini ziyaret etti.

BEN DE BİR EVLAT SAHİBİYİM

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Akmeşe Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sebattin Demiray İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet’e derneklerini ziyaret ettiği için teşekkür etti. İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, gençleri önemsiyorum. Ben de bir evlat sahibiyim. O yüzden gençlerin halk adına ve kent adına yapacakları her iyi iş, uygulayacakları her proje bizim için çok önemli. Herhangi birisinin yarasına merhem olabiliyorsak bu en güzel şeydir” dedi.
GENÇLERE İSTİHDAM SAĞLAYACAK PROJELERİMİZ VAR

Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Hizmetin kaynağı insana dokunmaktır. Makamlar gelir geçer ve bıraktığınız eserlerle anılırsınız. Derneklerimizin, özellikle gençlerimizin projelerini önemsiyoruz. Gençleri hayata katmak ve onlara alan açmak bizim önceliğimiz olacak. Onlara istihdam sağlayacak projelerimiz var, yakında bu projelerimizi açıklayacağız. Gençleri iş alanına katmak sadece gençlerimizi değil bütün kenti olumlu bir şekilde etkileyecektir” açıklamasında bulundu.