Hürriyet balıkçı esnafını ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, yakın zamanda kent merkezinden Marina bölgesine taşınarak kentten uzaklaşan balıkçı esnafını ziyaret etti.

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediyesi Meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile partililer katıldı.

DERDİNİZİ DERT EDİNMEK İÇİN

İzmit Halkevi’nden Marina mevkiine taşınan ve kente uzak kaldıkları için problemler yaşayan balıkçı esnafını ziyaret eden İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, balıkçı esnafının sorunlarını dinledi. Balıkçılar, İzmit çarşısından taşındıklarından bu yana vatandaşa uzak kaldıklarından yakındı. Belediye Başkan adayı Hürriyet ise vatandaşa sormadan hareket etmeyeceklerini ve tüm çözüm önerilerinin halka sorarak sunacaklarını söyledi. Hürriyet, “Sizinle birlikte düşünecek, sizinle birlikte hareket edeceğiz. Yaşadığınız sorunları çok iyi biliyorum. Bizler de bu göreve sizin derdini dert edinmek için talip olduk. Vatandaşımızın sorunlarını yine o sorunu yaşayan vatandaşlarımızla birlikte çözeceğiz” diyerek balıkçı esnafının sorunlarına çare bulacaklarını söyledi.