Çocuklarımız gibi cıvıl cıvıl bir İzmit istiyoruz

By 25 Mart 2019 Arşiv

Seka Park’ta “İstikbal Göklerde Uçurtma Şenliği” ismiyle düzenlediği etkinlikte çocuklara uçurtma ve uçan balon dağıtan İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Çocuklarımız gibi cıvıl cıvıl bir İzmit istiyoruz” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet “İstikbal Göklerde Uçurtma Şenliği” ismiyle düzenlediği etkinlikte çocuklara uçurtma ve uçan balon dağıttı. Uçurtma Şenliği’nde konuşan Hürriyet, “Her çocuğa ayrı ayrı enstrümanlarda dağıtacağız. İzmitli sanatçılar, İzmitli sporcular yetiştirmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

KATILIM YOĞUN OLDU

Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet “İstikbal göklerde uçurtma şenliği” ismiyle düzenlediği etkinlikte vatandaşlar ile Sekapark Uçurtma Tepesi’nde bir araya geldi. Hürriyet düzenlenen programda çocuklara pamuk şeker, patlamış mısır, balon ve uçurtma dağıttı. Düzenlenen etkinliğe CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök ve belediye meclis üyesi adayları da yer aldı.

HER ÇOCUK ENSTRÜMAN ÇALMALI

Toplam bin tane uçurtma dağıtılan etkinlikte konuşan Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Gülümseyen bir İzmit istiyoruz. Çocuklar bizim en kıymetlimiz. Amacımız çocuklarımızın daha mutlu, daha iyi bir eğitim almasıdır. Onların iyi birer birey olması için çalışıyoruz. Birlikte paylaşmayı öğrenelim ve bu kentte dayanışma olsun istiyoruz. Bu kenti cıvıl cıvıl görmek istiyoruz. Çocuk festivalleri yapacağız, çocuk kampüsleri kuracağız. Her çocuk farklı farklı enstrümanlar çalacak” dedi.

İZMİTLİ SANATÇILAR VE SPORCULAR YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ

Açıklamalarına devam eden Başkan adayı Hürriyet, “Çocuklarımızın iyi insan olmalarını öğütleyecek mekanizmalar hayata geçireceğiz. Kütüphaneler yapacağız . İzmitli sanatçılar, İzmitli sporcular yetiştirmek istiyoruz. Pırıl pırıl bir geleceğimiz var. Sizin için, tüm İzmitliler için gece gündüz demeden çalışmaya varız. Sizlerin de desteği ile 1 Nisan sabahı 31 Mart akşamı Mart’ın sonu bahar olacak” şeklinde konuştu. Hürriyet konuşmasının ardından etkinliğe gelen çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu.