Sirmen ve Purçu Hürriyet için Serdar’da

By 25 Mart 2019 Arşiv

CHP’nin Roman İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve İzmit Belediyesi’nin unutulmaz Başkanlarından Sefa Sirmen önceki akşam Millet İttifakı İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’in Serdar Mahallesi mitinginde Hürriyet’e tam destek verdi.

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet önceki akşam Serdar Mahallesinde roman vatandaşlarla buluştu Serdar Mahallesi’nde büyük sevgi gösterileri ile karşılandı. CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP’nin Roman kökenli İzmir milletvekili Özcan Purçu ve özellikle Roman vatandaşlar tarafından çok sevilen İzmit Büyükşehir Belediyesi’nin efsane başkanlarından Sefa Sirmen de Hürriyet’e destek olmak için Serdar’daydı.

HÜRRİYET ADAY OLUNCA İÇİMDE YENİ UMUTLAR DOĞDU

Serdar Mahallesi vatandaşlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkan adayı Hürriyet, burada belediye personeli içerisinde ayrım yapılmayacağını, Cumartesi günleri belediye şirket personellerinin de izinli olacağını ve haftada 40 saat çalışacaklarını söylemesi vatandaşlardan büyük takdir topladı. CHP’nin unutulmaz belediye başkanlarından Sefa Sirmen’in İzmit’in kendi döneminde olduğu gibi canlanacağını belirterek, “Fatma Kaplan Hürriyet göreve gelince İzmit tekrar marka kent olacak” açıklamasında bulundu. Sefa Sirmen’in konuşmasının ardından Serdarlılar alanları ‘Sefa Baba’ tezahüratlarıyla coşturdu.

SEFA BABANIZ GİBİ FATMA ABLANIZ DA SİZE SAHİP ÇIKACAK

TBMM’nin tek Roman vekili olan İzmir Milletvekili Purçu ise, “Fatma Kaplan Hürriyet İzmit için aday olduğunda içimde yeni umutlar doğdu. Ben nasıl sizin kardeşinizsem, Hürriyet de sizin kardeşinizdir” açıklamasında bulundu. CHP PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise, Hürriyet’in Kocaeli ve İzmit’in sorunlarını her zaman meclisten dile getirdiğini ifade ederek, “Sefa Babanız gibi, Fatma ablanız da sizin ablanız olarak size sahip çıkacak” dedi.