KARNELERİNİ ALAN MİNİKLER BAŞKAN HÜRRİYET’E KOŞTU

Okullarından karnelerini alan minik öğrenciler gün boyu İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti, notlarını gösterdi

Ara tatilin başlangıcı ile karne heyecanını yaşayan minikler, başarılı notlarını göstermek için okul sonrası soluğu İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yanında aldı. Başkan Hürriyet’i ziyaret ederek karneleri gösteren minikler arasında İzmit Fatma Seher İlkokul’u 1. sınıf öğrencisi Cemil Aslan ve anaokulu öğrencisi Ali Ege Hacıoğlu da yer aldı. Çok sevdikleri İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ailelerinin refakatinde karne günü sürpriz yapan minik öğrenciler bir dahaki dönem daha fazla çalışacaklarının da sözünü verdi.

Hepsini Kutluyorum

Minik öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Hürriyet, aldıkları yüksek notlardan dolayı hem aileleri hem çocukları tebrik etti.  Öğrencileri kutlayarak çeşitli hediyeler de veren Başkan Hürriyet, bir dahaki eğitim ve öğretim döneminde yeniden karneleri görmek istediğini ve çok başarılı olmalarını beklediğini de ifade etti. Başkan Hürriyet, “Bugün karne heyecanını yaşayan milyonlarca minik öğrencimiz var. Hepsi bizim evladımız, hepsi bu ülkenin geleceği ve teminatı. Notları yüksek ya da düşük olsun, ben hepsini canı yürekten kutluyorum” diye konuştu.