Hürriyet’ten TÜRK-İŞ’e ziyaret

By 22 Mart 2019 Arşiv

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, TÜRK-İŞ Kocaeli temsilciliğine ziyarette bulundu.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, başkanlığını Yakup Yıldız’ın yaptığı TÜRK-İŞ Kocaeli temsilciliğine ziyarette bulundu. Ziyarette TÜRK-İŞ’e bağlı olarak faaliyet gösteren 17 sendikanın temsilcileri de hazır bulundu.

EN RAHAT ULAŞILAN VEKİL

Ziyarette ilk olarak konuşan TÜRK-İŞ Kocaeli temsilcisi Yakup Yıldız, “Yiğidin hakkını yiğide vermek gerekiyor. Fatma hanım milletvekilliği döneminde en rahat ulaşabildiğimiz vekildi kendisi. Şimdi ise belediye başkanlığı için yarışıyor. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

BİRLİKTE HAYATA GEÇİRELİM

Ardından konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “İnsanların sevgisiyle karşılıyoruz. Sokaklarda insanların değişim istediğini görüyoruz. Bizde insanlara çözüm önerilerimizi birlikte hayata geçirelim diyoruz” ifadelerinde bulundu.

SENDİKAL FAALİYETLERİ ÖNEMSİYORUM

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Bugün baktığımızda kentimiz için sanayi kenti denir ama işçi dostu bir kent olarak hiçbir şekilde anılmaz. Bu yüzden işçi kardeşlerimize sahip çıkılmasını çok önemsiyorum. Sendikal faaliyetlere destek verilmesini çok önemsiyorum” ifadelerinde bulundu.