HÜRRİYET’İN YURDUN DÖRT BİR KÖŞESİNDEN MİSAFİRLERİ VAR

By 24 Mayıs 2019 Haberler

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Türkiye’nin dört bir köşesinden hayırlı olsun ziyaretinde bulunuluyor.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukçu, Kırklareli Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ile belediye meclis üyesi Aytaç Yurtöven de İzmit Belediye Başkanına hayırlı olsun ziyaretinde geldiler.

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Hürriyet “ her şeyin en doğru, en sistemli şekilde başlasını istiyoruz. Personelden ekonomiye, hizmetlerden, yardımlara kadar her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz” dedi.

ANILAR TAZELENDİ

Hayırlı olsun dilekleri için gelen misafirleriyle yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’ın ziyaretinde TBMM’deki günlerine giderek, anılarını anlattı. Belediye çalışmalarındaki süreçlerin de konuşulduğu ziyarette Hürriyet “ 15 yıl aradan sonra halkımızın bizi belediye başkanlığı görevine layık görmeleri bize en büyük mutluluğu yaşattı. Vatandaşlarımız bu sevgiyi bizimle paylaşmak istiyor. Katılımcı bir belediye ile hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Her şey çok daha güzel olacak” şeklinde konuştu.