Hürriyet’e 3 vekilden destek mesajı

By 21 Mart 2019 Arşiv

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ile Jale Nu Süllü ile CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e destek mesajı gönderdi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e Türkiye’nin her yerinden destek yağıyor. Önceki gün Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den destek mesajı alan Başkan adayı Hürriyet, şimdi de Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ile Utku Çakırözer ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç’tan destek mesajı aldı.

İZMİT’İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇACAK

Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ile Utku Çakırözer ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç yayınladığı mesajda; “Sevelim sevilelim diyen Yunus’un şehrinden selamlar sevgiler destekler sana sevgili arkadaşım Fatma kaplan Hürriyet. Hürriyet gelecek, İzmit’e kadın eli değecek. İzmir’in dağlarında açan çiçekler, Fatma ile beraber İzmit’in dağlarında da açacak. Gülümse izmit Hürriyet geliyor” diyerek Fatma Kaplan Hürriyet’e destek oldu.