Hürriyet ve Tarhan motosikletçileri kutladı

By 19 Mart 2019 Arşiv

İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet ve CHP Milletvekili Tarhan, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle şehir turu atan Kocaeli Motosiklet Topluluğu öncülüğünde bir araya gelen motosiklet tutkunlarını tebrik etti.

Kocaeli Motosiklet Topluluğu (KOMOTO) öncülüğünde 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle yaklaşık 150 motosikletli İzmit Anıtpark mevkiinde bir araya geldi. CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ile CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan motosikletçilerin şehir turu atmak için toplandıkları Anıtpark’ta ziyaret etti.

İZMİT’İN COŞKUSUNU YAŞATIYORSUNUZ

Motosikletçilerin gerçekleştireceği anlamlı etkinlikten ötürü kutlayan Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Milletimizin birliğinin ve bütünlüğünün en manidar simgelerinden biri olan Çanakkale Zaferi bir azmin ve inancın zaferidir. Sizler de bu güzel güne ayrı bir anlam katıyor ve şehrin coşkusunu yaşatıyorsunuz. Sizleri ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi. Milletvekili Tarhan ise motosiklet severlerin Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl dönümünü kutlayarak, İzmit’e getirdikleri heyecandan ötürü tebrik etti.