HÜRRİYET KOCAELİSPOR İÇİN HER ZAMANKİ YERİNDEYDİ

By 28 Kasım 2019 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, en büyük destekçisi olduğu Kocaelispor’un aldığı 3 puanla liderliği bırakmadığı Erokspor karşılaşmasını Kocaeli Stadyum’unda maraton tribününden takip etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile birlikte karşılaşmayı soluksuz takip eden Başkan Hürriyet, Körfez’in galibiyet sevincini tribünlerdeki yüzlerce yeşil siyahlı taraftarla yaşadı.

STADA TARAFTARLARLA YÜRÜYEREK GEÇTİ

 

Maç öncesi Alikahya’da esnafları ziyaret eden Başkan Hürriyet ardından taraftarla birlikte yürüyerek stada geçti. Coşkulu taraftar grubu ile stada giriş yapan Hürriyet, galibiyet heyecanını maraton tribününden taraftarla birlikte yaşadı.

 

TARAFTARLARDAN SEVGİ SELİ

 

Kocaelispor’un şampiyonluk yolundaki en önemli karşılaşmalarından biri olan Erokspor maçında Yakup Alkan ve Gökdeniz Bayraktar’ın attığı iki golle Kocaeli Stadyum’unda adeta yer yerinden oynadı. Bitiş düdüğü ile tribünlerden ayrılan Başkan Hürriyet, taraftarların ‘İzmit’in ablası Fatma Kaplan Hürriyet’ sloganları eşliğinde sevgi gösterileriyle karşılandı.