Hürriyet, Kadıköy Mahallesini Kılıçdaroğlu-Akşener mitingine davet etti

By 20 Mart 2019 Arşiv

Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi esnafını ziyaret eden Millet Ittifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyet mahalle sakinlerini ve esnafı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 21 Mart’ta gerçekleştireceği mitinge davet etti.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde yer alan esnafı ziyaret etti. Esnafların yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan Hürriyet esnafın sıkıntılarını dinleyerek bol bol sohbet etti. Hürriyet ve partililer esnafa kolaylıkları diledi. Hürriyet esnaftan alışveriş yapan vatandaşların da halini hatırını sormayı unutmadı.

ESNAFIN YÜZÜ GÜLECEK

Cadde üzerindeki esnaflara İzmit’in değerini arttıracağını ve bu artan değerden en çok esnafların yararlanacağını söyledi. İzmit’i turizm kenti haline getirmeyi amaçladıklarını söyleyen Hürriyet, kente gelen her turistin esnafı kalkındıracağına değindi. Esnaflardan destek isteyen Hürriyet, göreve geldiklerinde esnafın yüzünün sözde değil gerçekten güleceğini söyledi. Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet gezdiği Bağdat Caddesi esnaflarını 21 Mart Perşembe günü saat 14.00’da Milli İrade Meydanı’nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılacağı mitinge davet etmeyi unutmadı.