HÜRRİYET, İZMİT’İ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

By 3 Mayıs 2019 Haberler

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili ve Meclis Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti İl ve İlçe Başkanları, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Lütfi Türkkan ile birlikte İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Derince İlçe Başkanı Selman Gürpınar, Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Yüksel, Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Darıca İlçe Başkanı Özer Yıldız, Kandıra İlçe Başkanı Hilal Altunay ve İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Öztürk’ün yer aldığı ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

MÜTHİŞ BİR SAHİPLENME OLDU

Ziyaret ve güzel temennileri için konuklarına teşekkür eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Seçim sürecinde hepimiz büyük bir inanç ve özveriyle çalıştık. Bunu seçim sürecinde de yaşadık. Birlikte uyumlu bir şekilde çalışmaktan ötürü teşekkür ediyorum.

AYRIMIZ GAYRIMIZ OLMAYACAK

“Bundan sonra yine ayrımız gayrımız olmadan, bu kenti hep birlikte yöneteceğiz. Ben bu kentteki herkesin başkanıyım. CHP’nin ve İYİ Parti’nin ortak adayı olarak seçimlere girdik ve kazandık. Yine böyle de devam edecek.” dedi.

İZMİT’İ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan da ziyarette yaptığı açıklamada, “Fatma Hanımın seçilmiş olması bizi çok mutlu etti. Bir belediyenin Millet İttifakında olması çok önemli. Yapacağı iyi işlerle İzmit’te millete ait bir belediyecilik anlayışıyla hizmetler verceğini biliyorum. Önümüzdeki seçimde de Fatma Hanıma güveniyorum ve meclisteki vizyonunu buraya taşıyacağını düşünüyorum. İzmit’i güzel günler bekliyor” diye konuştu.

BAŞARILI OLACAK

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız da “Fatma Kaplan Hürriyet ile İzmit’i almak bizim için onur verici. İnanıyorum ki, bir sonraki süreçte Fatma Kaplan Hürriyet’in çalışmaları Kocaeli’deki tüm dengeleri değiştirecek nitelikte olacak. Fatma Başkanımızın görevinde başarılı olacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

İZMİT’E BAHAR GELDİ

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz de ziyaretteki açıklamasından “ Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit’te yıkılmaz denilen bir gücü yıktı. Müthiş bir özveri gösterdi. Bizler de elimizden geldiği kadar onun yanında olmaya çalıştık. İzmit’e baharı getirdi. Biz bundan sonra da İzmit İYİ Parti teşkilatı olarak arkasındayız ve yanındayız” görüşlerine yer verdi.