Hürriyet her yerde!

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Belediyesi Başkan adaylığında da milletvekili dönemini aratmıyor. Vatandaşların mutlu günlerinde yanlarında olan Hürriyet, en üzgün zamanlarında da destek olmayı ihmal etmiyor.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, TBMM çatısı altındaki çalışkanlığını Millet İttifakı İzmit Belediye Başkanlığı adaylığında da sürdürmeye devam ediyor. Milletvekili sıfatıyla Kocaeli’nin bütün ilçelerindeki sorunları mecliste dile getiren ve sorunların çözümü noktasında iradesini ortaya koyan Hürriyet, İzmit Belediyesi Başkan adayı olduktan sonra da çalışkanlığından bir şey kaybetmedi.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

İzmit’in sokaklarında ziyaretler yapan, vatandaşın sorunlarını dinleyerek ortak akıl, ortak kültür çalışmalarında bulunan Fatma Kaplan Hürriyet kentteki tüm etkinliklerde vatandaşların yanında yer alıyor. Sivil toplum kuruluşları ve yöre derneği dayanışma gecelerine katılan Hürriyet, ev ziyaretleri düzenliyor, kahvede vatandaşlarla çay içiyor, günlere konuk oluyor, yakınları vefat eden İzmitlilerin yanında oluyor.

İZMİTLİLERİ ASLA YALNIZ HİSSETTİRMEYECEĞİZ

İzmit’te arşınlamadığı sokak kalmayan, Belediye Başkanı olarak sadece kaldırım taşı yapmakla övünmeyeceğini dile getiren Hürriyet, “Belediye Başkanı olarak İzmit’i daha huzurlu ve yaşanabilir bir kent haline getirmek, kaldırım taşı döşemekten daha önemli. İnsanların birbirine güven duyduğu, yaşam seviyesinin arttığı, insanların kötü zamanlarında dahi gidebileceği bir belediye olduğunu bilmesi, asla yalnız olmadığını hissetmesini istiyoruz. Her şey marka kent İzmit, daha mutlu İzmitliler” için.