HÜRRİYET HER YERDE

By 10 Haziran 2019 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet hafta sonu gerçekleşen nikâh ve düğün merasimlerine, cemiyet ve toplantılara katılarak vatandaşların duygularına ortak oldu. Nikâh, düğün ve sünnet cemiyetleri başta olmak üzere çeşitli organizasyonlara katılarak yoğun bir hafta sonu geçiren Başkan Hürriyet “vatandaşlarımızın iyi günlerinde kötü günlerinde her zaman yanlarındayız” dedi.

ÇİFTLERİN YÜZÜKLERİNİ TAKTI, NİKÂHLARINI KIYDI

Çok sayıda nikah, düğün ve sünnet merasimlerine katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, mahallerde gerçekleştirilen mevlit ve toplantılarda da vatandaşları yalnız bırakmadı. Vatandaşların en özel anlarında yanlarında olmanın kendisi için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken Başkan Hürriyet evlilik yolunda ilk adımlarını atan Şive Bağdiken ve Coşkun Sunar çiftinin nişan yüzüklerini takarak çifte mutluluklar diledi. Şeyma-Kerim Yantiri, Sibel-Süha Kandemir, Zeliha – Sedat Yılmaz çiftlerinin nikâhlarını da kıyan Belediye Başkanı Hürriyet, mutluluklarına şahitlik ettiği Tuğçe ve Alican çiftine de

bir ömür aile saadeti diledi.

VATANA MİLLETE HAYIRLI EVLAT OLSUNLAR

Banu- Sebahattin Öncü çiftinin oğulları Tuna’nın ve Cemil-Dilek Saatçi çiftinin oğulları Çağdaş ve Ali’nin sünnet merasimlerine katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çocuklarının vatana millete hayırlı birer evlat olmaları dileğinde bulunarak anne babaların heyecanlarına da ortak oldu

ACILAR PAYLAŞTIKÇA AZALIR

Mutlulukların paylaştıkça çoğaldığı gibi acıların da paylaştıkça azaldığını belirten Hürriyet, Eskişehir’de yaşadığı talihsiz olay sonucu hayatını kaybeden Nahit Katıoğlu’nun annesi Lamiser Hanım’a başsağlığı ziyaretinde bulundu. Engin Küçük’e vefat eden annesi sebebiyle taziye ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Hürriyet, daha sonra Gündoğdu Mahallesi 10. Geleneksel Geçmişi Yâd Etme Mevlüt programına katılarak vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.

KASKF YENİ YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLEDİ

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulu’na da katılan Başkan Hürriyet, KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diledi.