HÜRRİYET, ÇOCUKLARIN İSTEKLERİNİ KIRMIYOR

Fatma Ablalarından İstemişlerdi, Basket Sahasına Kavuştular

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in Yeşilova ziyaretinde, kendisinden basket sahasının düzenlenmesini isteyen çocuklar için basket sahasını yeniledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in Yeşilova ziyareti sırasında Şehit Taner Durmuş Parkı’nda oynayan çocuklar basketbol sahasının yetersiz olduğunu ve top oynarken toplarının yola kaçtığını ve tehlike yaşadıklarını ifade etmişlerdi. Çocukların isteklerini hiçbir zaman kırmayan Başkan Hürriyet basketbol sahasının çocukların istediği gibi yenilenmesi talimatını vermişti. Şehit Taner Durmuş Parkı’nda bulunan basket sahası çocukların istediği gibi yenilendi.

“Fatma Abla Bizi Kırmadı”

Basketbol sahasının yenilenmesinin ardından sahada top oynayan 16 yaşındaki Yiğit Eren Özoğlu, “Önceden topumuz sürekli dışarı kaçıyordu. Artık daha çok daha rahat oyun oynayabiliyoruz” dedi. 14 yaşındaki Deniz ise “Fatma ablamıza bizleri kırmadığı için çok teşekkür ederiz. Toplarımız artık dışarı kaçmıyor. Biz de güvenli bir şekilde oyun oynayabiliyoruz” diyerek Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.