Hürriyet; “Bu seçimi hep birlikte kazanacağız”

By 18 Mart 2019 Arşiv

Yuvam Akarca mahalle toplantısında konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu seçimi hep birlikte kazanmak istiyoruz” dedi

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Yuvam Akarca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada seçimi halkla birlikte kazanmak istediklerini ifade eden Hürriyet daha sonra bölge esnafını ve bölgede kurulan pazarı ziyaret etti.

HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

Programda konuşan Hürriyet, “Yuvam bölgesi bizim için kıymetli bir bölgedir. Her seçimde bizi en yukarılara çıkaran bir bölgedir. Biz bu seçimi hep birlikte kazanmak istiyoruz. Sadece Yuvam değil, daha az oy aldığımız bölgelerinde potansiyelini yükseltmek istiyoruz” dedi.

SÖZÜM SÖZ

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Seçime 15 gün kaldı. Bu 15 günde ikna ettiğimiz kişi sayısı çok önemlidir. Yaptığımız çalışmalar sonucu 1 Nisan sabahı bayrağı devralacağız. Size sözüm nasıl vekilken İzmit’in sorunlarını kendi sorunlarım gibi görmüşsem başkanlığı aldığımızda da aynı şekilde devam edecek” ifadelerinde bulundu. Hürriyet konuşmalarının ardından Yuvam Pazarı’nı ziyaret ederek hem esnaflarla hem de vatandaşlarla görüşmeyi ihmal etmedi.