HÜRRİYET, ASIL MÜCADELE BUNDAN SONRA BAŞLIYOR

By 14 Mayıs 2019 Haberler

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ve partin Kocaeli’deki bütün ilçe gençlik kolları başkanları, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Hürriyet’in konuklarını kapıda karşıladığı ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan, Hürriyet’i tebrik edip görevinde başarı dileğinde bulunarak “partinin adayı olarak çıktığınız bu yolda milletin belediye başkanı olarak çalışacağınıza inancımız sonsuz. İzmit, 15 senedir sosyal demokrat halkçı belediyeciliğe hasretti. Bu hasret sizinle beraber son bulacak. Gençlik kollarından gelen bir başkanımız olarak çok güzel işler yapacağınıza eminiz” şeklinde konuştu.

BİRLİKTE ÜRETİP, BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ

Emekleri, dayanışma ve mücadele ruhları ve ortaya koydukları çabaları için gençlik kolları başkan ve yönetimine teşekkür eden Başkan Hürriyet de “genç kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Ama işimiz asıl bundan sonra başlıyor. Asıl mücadele bundan sonra olacak. Zamanımız az, işimiz çok. Birlikte mücadele edip, birlikte üretip, birlikte paylaşıp, finale birlikte varalım. İzmit Belediyesi, Cumhuriyet Halk Partisi adına Kocaeli’ de görünen bir yüz oldu. Sorumluluğumuz çok ağır, o yüzden de birbirimizi koruyup kollamak, birbirimize destek olmak çok kıymetli. Tüm yöneticilerimize ve genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette CHP’li gençler, Başkan Hürriyet’e kendi resminin yer aldığı kara kalem çalışması hediye ettiler.