BAŞKAN HÜRRİYET’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

By 27 Nisan 2020 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ilk gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, mübarek Ramazan ayının tüm ülkemiz ve İslam dünyası için sağlık, barış ve huzura vesile olmasını temenni etti.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet bugün itibariyle başlayan on bir ayın sultanı Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Bugün ilk gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayının birleştiriciliğine vurgu yapan Başkan Hürriyet, “Vatandaşlarımızı birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan ve insanlar arasında dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Barış Ve Huzurun Vesilesi Ramazan

Ramazan ayının toplumda barış ve huzur ortamının yaygınlaşmasına vesile olduğunu hatırlatan Başkan Hürriyet, “Bu sene tüm dünyanın maruz kaldığı salgın günlerinde karşıladığımız mübarek Ramazan ayının, ülkemiz ve İslam alemi için başta sağlık, barış ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm yurttaşlarımızın evlerinde kalarak bereketli bir Ramazan ayı geçirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.