BAŞKAN HÜRRİYET LİYAKAT SÖZÜNÜ TUTTU

By 25 Şubat 2020 Haberler

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı Mülakatı Tamamlandı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal hizmet uzmanı alımı için yapılan mülakatlara bizzat katılarak süreci yerinde takip etti.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in belediyede bünyesindeki teknik personel işe alımlarında liyakatin sağlanması amacıyla getirdiği sınav sisteminin yazılı aşamasının ardından mülakat aşaması da tamamladı. Belediye bünyesinde açılan 3 kişilik sosyal hizmet uzmanı kadrosuna başvurarak yazılı sınava giren 62 kişiden yeterli puanı alan 15 kişi bu kez mülakatlara katıldı. İzmit Belediyesinin sosyal hizmet uzmanı adayları bu kez sözlü olarak alanları ile ilgili soruları yanıtladı.

Uzmanlarla Birlikte

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin yanı sıra Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Sosyal Hizmet Bölümü Başkan Yardımcısı Elvam Atamtürk, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Kocaeli Şube Başkanı Yasemin Gözkonan Kahveci’nin de katılımıyla gerçekleştirdiği mülakatlarda adaylara uzmanlık alanlarıyla ilgili sorular yönetildi. Mülakatlarda adaylardan özellikle saha çalışmalarında yaşanabilecek olası örnek olaylar üzerinden durum tespitleri yapmaları istendi.

15 Aday Mülakatta

Hasan Gökbayrak, Afra Uslu, Miray Onur, Merve Gökduman, Ebru Bingöl, Aysel Basmacı, Furkan Genç, Merve Sansar, Hacer Çetinkaya, Ceren Şencan, Hatun Başol, Mehmet Enes Yalçın, Berat Ceylan, Elif Yavaşoğlu ve Merve İzbudak’ın aday olarak yer aldığı mülakatlar, kameralarla da kayıt altına alındı. Mülakat sonuçları, yapılacak değerlendirmelerin ardından İzmit Belediyesinin internet sitesinden kamuoyuna ilan edilecek.