BAŞKAN HÜRRİYET GENÇ MÜZİSYENLERİN İLK KONSER HEYECANINI PAYLAŞTI

By 21 Kasım 2019 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kendisine sosyal medya üzerinden ulaşan genç müzisyenleri ilk konser heyecanını yaşadıkları gecede yalnız bırakmadı.

 

İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, aktif olarak kullandığı sosyal medya üzerinden gelen vatandaşların taleplerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İzmit Sabancı Kültür Merkezi Keyfinn Cafe’de vereceği ilk konserine sosyal medya üzerinden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i davet eden müzisyen Emre Bal büyük bir sürprizle karşılaştı. Genç müzisyen ve orkestrası sahne alacağı mekândaki ilk konser heyecanını kendisini dinlemeye gelen arasında gördüğü Başkan Fatma Kaplan Hürriyet ile paylaştı.

SOSYAL MEDYADAKİ HER TALEBİ DEĞERLENDİRİYORUZ

 

Genç müzisyenleri başarılı performanslarından dolayı tebrik eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bizlere, çok keyifli bir akşam yaşatan, ilk konser heyecanlarını bizlerle paylaşan yetenekli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sosyal medya üzerinden gelen her talebi, her daveti, her öneriyi değerlendiriyor ve vatandaşlarımızın yanında yer alıyoruz. Bu keyifli gece için bize ulaşan Emre Bal ve orkestrasına bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum”

 

BİZİ ŞAŞIRTMADI

 

İlk sahnelerinde Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i karşılarında görmenin kendilerine büyük güven ve mutluluk yaşattığını belirten genç müzisyen Emre Bal “ başkanımızın sosyal medya hesaplarını ne kadar etkin kullandığını görüyoruz. Bizde sosyal medyası üzerinden yaptığımız davetle vereceğimiz ilk konserimize kendisini davet ettik.   Bizi şaşırtma ve ilk konserimizde yanımızda oldu.  Kendisine bu özel günümüzde bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz “ dedi.