Unutulan esnafımıza can vereceğiz

By 26 Mart 2019 Arşiv

Mehmet Ali Paşa esnaflarını ziyaret eden Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, “Şimdiye kadar unutulan esnafımıza can vereceğiz” dedi

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP İzmit ilçe Başkan yardımcısı Dalistan Filiz, İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayları önceki gün Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ndeki esnafları gezdi, hayırlı işler diledi.

ESNAFLA SIKINTILARINI KONUŞTU

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki partilileri Mehmet Ali Paşa Mahallesi Bağdat Caddesi ve Kavaklar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret etti. Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki Millet İttifakı partilileri Esnaflara hayırlı işler dileyerek sohbet etti ve esnafın durumunu sordu. Başkan adayı Hürriyet ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların esnafı derinden etkilediğini söyleyerek, yerel anlamda alacakları önlemlerle esnafın sıkıntısını azaltmayı hedeflediklerini dile getirdi.

İZMİT ESNAFIMIZDAN YANA OLACAĞIZ

İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet açıklamasına devam ederek, “İzmit’i ne kadar canlandırırsak, ekonomik sıkıntıları en asgari düzeye indirmiş oluruz. Hizmet alımlarını kentimizde bulunan esnaflardan sağlamak için ilke kararları alacağız. Şimdiye kadar hep İzmit ve Kocaeli dışından bulunan şirketler üzerinden alımlar yapıldı. Bu kentin insanı, bu kentin esnafı bu kentte ekmek yiyemez hale geldi. Biz bunu tersine çevireceğiz. Esnafımıza can vereceğiz” dedi.