Paşa kızına sahip çıktı

By 28 Mart 2019 Arşiv

Onların Çamur Siyasetine Artık Milletimiz Kanmıyor

Paşa Kızına Sahip Çıkıyor programında konuşan İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, “Onların çamur siyasetine milletimiz artık kanmıyor”

Millet İttifakı CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, seçimlere 3 gün kala kendi mahallesi Mehmet Ali Paşa’da Büyük İzmit Buluşması’nı gerçekleştirdi. ‘Paşa Kızına Sahip Çıkıyor’ isimli programa Hürriyet’e Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Hodri Meydan Taraftar Grubu Başkanı Enver Güler ve parti yöneticileri katıldı.

BELSA’NIN KİRALIK KONTRATI BİTTİ
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği, salonun düğün salonunun kapısının dışına kadar taştığı, program öncesinde Hürriyet meşalelerle karşılandı, vatandaşlar kalabalıktan ötürü salona girmekte zorluk çekti. Alkış ve tezahüratlar eşliğinde kürsüye çıkan Belediye Başkan Adayı Hürriyet yaptığı konuşmada, “Bu inanç eninde sonunda bizi Belsa’ya sokacak. O bizi Belsa’ya sokmak istemeyenlere inat o Belsa’ya çıkacağız. Belsa’nın kiralık kontratı bitti. Bittiğini bildikleri için de bugün yalan siyasetlerine, kirli siyasetlerine devam ediyorlar” dedi.

BU YALANLARA MİLLETİMİZ KANMIYOR
Hürriyet, “Bize basın aracılığı ile hep diyorlardı, ‘Son üç gün göreceksiniz’ diye. Ben de bayağı bir şey bekledim, bir şey yapacaklar zannettim. Ama bunlarda gerçekten akıl fikir yok. Bu yalan siyasetini, bu karalama propagandasını, bizim milletimiz yer mi yahu? Bizim insanımız bunu yutmaz. Bunlar bizim milletimizi ne zannediyorlar. Bizim milletimiz doğruluk ve dürüstlükten, bu kenti geliştirecek doğru hizmet edecek insanlardan yana olacak. Onlar istedikleri kadar iftira atsınlar ve karalama kampanyasına başvursunlar”

KARARLILIĞIMIZ YALAN SİYASETİNİ YENECEK
“Bizim kararlılığımız ve cesaretimiz, onların bu çirkin siyasetini yenecek ve biz bu kente başka bir anlayış getireceğiz. Onlar gibi partizanca değil, onlar gibi insanları birbirine kırdırarak değil. Biz insanları severek geliyoruz. Biz kentimizi çocuklarımızı gençlerimizi kadınlarımızı düşünüyoruz. Bizim insanımız geçim sıkıntısı çekiyorken, bizim kavga etme lüksümüz yok. Bizim huzura ve gülümseyen insanlara ihtiyacımız var. Onlar gibi çamura yatarak değil, huzurla bu kenti yöneteceğiz”

ONLARIN ÇUKURUNA DÜŞMEYECEĞİZ
“Evde tencere kaynamıyor, Pazar el yakıyor ama bunların tek bildiği ülkenin yarısını terörist ilan etmek. Biz bu oyunlara asla gelmeyeceğiz. Onların çukuruna düşmeyeceğiz. Bastırdıkları gazeteleri milletin parasıyla bastırıyorlar. Hiç Allah’tan korkuları yok. Bu ülkenin milli değerleri satılırken hepsi kör, dilsiz ve sağırdı. Şimdi milliyetçilik taslıyorlar. Herkesi terörist ilan ediyorlar ama buna müsaade etmeyeceğiz. Bekirpaşa bölgemizden yıllardır çuvalla oy alıyorlar ama hizmete geldiği zaman hak ettiği değeri vermiyorlar. Birkaç ay önce Bulvar’ı ve Yahya Kaptan’ı su bastığını, Kocaelispor’u küme düşürdüklerini ne çabuk unuttular. 31 Mart akşamı Belsa önünde buluşacağız ve kutlamalar yapacağız. Paşa’nın kızı olarak inanıyorum ki bu kent beni başkan yapacak” açıklamasında bulundu.

İZMİT’TE HÜRRİYET 10 PUAN ÖNDE
Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman ise yaptırdıkları anket sonuçlarından bahsederek, “Piar anket şirketi Serdar Kaman’ın yüzde 44 oy oranına sahip olduğunu açıkladı. Benim çalıştığım anket şirketi de aynı şeyi söylüyor. Buradan bir müjde vermek istiyorum. Benim çalıştığım anket şirketi Fatma Kaplan Hürriyet’in tam 10 puan önde olduğunu da söyledi. Bu farkı üç gün içerisinde kapatma şansları yok. İzmit’te onlara güle güle diyoruz” ifadelerini kullandı.