Millet İttifakı Solaklar’da seçim bürosu açtı

By 23 Şubat 2019 Arşiv

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Solaklar Köyü Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi.

SOLAKLARA SÖZ VERİYORUZ

İzmit Solaklar Köyü sakinlerinin de yoğun katılım sağladığı programda konuşan Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman, “Seçim süreçleri iktidarların yaptıklarının ve yapmadıklarının hesabını verme zamanıdır. Sahada yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızdan ciddi manada destek görüyoruz. 1 Nisan’da o belediyelerin kapısından birlikte gireceğiz. Solaklar Köyü’ne söz veriyoruz bugün bizlere burada yaşattığınız mutluluğu seçimlerden sonra bizler de sizlere yaşatacağız” dedi.

1 NİSAN’DA GÖREVİ DEVRALACAĞIZ

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ise yaptığı konuşmada; “Hep birlikte daha fazla çalışmak zorundayız. Bu kentin daha yaşanabilir daha vizyoner, çekim merkezi haline gelen İzmit ve Kocaeli yaratmak adına 1 Nisan sabahı görevi devralacağız. Sizlerin desteği ve inancıyla bu kenti çok daha iyi yöneteceğiz. Akılcı ve halka dokunan, insanların cebini rahatlatan projelerimizle bu kenti daha yaşanabilir kılacağız. Bunun için var gücümüzle çalışmak zorundayız” açıklamasında bulundu.

AÇILIŞTAN SONRA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ise, “Üzerimizdeki sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğimize söz veriyorum. Biz bu süreçte 31 Mart’ta İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Büyükşehir’de Serdar Kaman’ı kazandırmaya inandık. Sizlerin gözlerinde de görüyorum” açıklamasında bulundu. Konuşmaların sonrasında seçim bürosu açılışı gerçekleştirilirken, programa katılan Başkan adayları İYİ Parti SKM yöneticisi Seyhan Üzülmez’e doğum günü sürprizi yaptı.