İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

By 18 Ocak 2019 Arşiv

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve partilileri önceki gün esnaf odalarını ziyaret etti
CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet, beraberindeki İzmit ilçe Yöneticileri Dalistan Filiz, Arda Başaran, İsmail Korkut, SKM yöneticileri Alparslan Seymen ve Hüseyin Erol ile birlikte esnaf odalarını ziyaret ederek, odaların ve bağlı esnafların sorunlarını dinledi.

EN BÜYÜK GAYEM İYİ HATIRLANMAK

CHP’li heyet ilk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Kadir Durmuş ve oda yöneticilerini ziyaret ederek başladığı ziyaret programında konuşan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Milletvekilliğim Kocaeli’nin çamuruna kadar ilgilendim. İnsanlar bizi tanısın, istedikleri zaman, dertleri olduğunda arayabileceğini bilmesini istiyorum. Herkes gibi akşam evine giden, ailesiyle birlikte olan insanlarız. Kimseden farklı bir yanımız yok. Üstlendiğimiz emanet görevleri insanlarımız için kullanıyoruz. Leyla Atakan örneğine baktığımız zaman hep iyi hatırlandığını görüyoruz. Bizler de aynı şekilde, iyi anılarak hatırlanmak isteriz. Benim en büyük gayem de bu” dedi.

KOLEKTİF BİR YÖNETİME TALİBİZ

Açıklamasına devam eden İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kent yönetimleri kolektif bir yapıdan oluşuyor. Biz de kenti bu kolektiflikle yönetmek istiyoruz. Kenti bilen, sorunların kaynağını birlikte gören ve birlikte çözen insanlarla yönetmek istiyoruz” açıklamasında bulundu. Belediye Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki CHP’li heyet daha sonra, Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, Kocaeli Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir, Kocaeli Mobilyacılar Odası Başkanı Orhan Argunar, Kocaeli Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Rasim Özkul ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Faruk Demir’i de ziyaret etti.