Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

By 29 Mart 2019 Arşiv

Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Belediye Başkan adayı Hürriyet’e ziyarette eşlik eden Hurşit Güneş’ten tam destek.

İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet önceki gün İzmit Belediyesi önceki Başkanlarından Fikret Toker ve 24. Dönem Milletvekili Hurşit Güneş ile birlikte Kocaeli Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fuat Biçici’yi ziyaret etti. Hürriyet’e ayrıca CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediyesi geçmiş dönem başkanlarından Fikret Toker, 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri katıldı.

MUTLU OLMAK İSTİYORUZ

Ziyarette konuşan geçmiş dönem milletvekili Hurşit Güneş, “Kocaeli’de imar ve yol sorunu var. Kocaeli elindeki imkanlara rağmen az iş yapan bir belediye. Kocaeli’nin merkezi İzmit’tir ama İzmit dahi gelişememiştir. Onun için 31 Mart günü Kocaeli’de büyük bir değişim olabileceğine inanıyorum. Biz mutlu olmak istiyoruz. Fatma Hanım’a başarılar diliyorum ama seçimlerden önce değil seçimlerden sonra belediye başkanlığında başarılar diliyorum” dedi.

BİZİM DİKTİĞİMİZ AĞAÇLARI SATMIŞLAR

İzmit Belediyesi geçmiş dönem başkanlarından Fikret Toker ise yaptığı konuşmasında zamanında yaptıkları yatırımları yok zamanlarda yaptıklarını söyledi. Toker, “Belsa’nın en büyük hissesi, SGK’ya, bir başka bina kaymakamlığa gitmiş, santraldeki bina başka bir kuruma gitmiş. Yahya Kaptan’daki milyonluk arsayı satmışlar. Bize dikili ağacınız yok diyenler, bizim diktiğimiz ağaçları satmışlar yerine de ağaç dikmemişler. Bize düşen görev bundan sonrasını planlamak ve Fatma Hanım’a destek vermek” açıklamasında bulundu.

SATAŞANLARA ASLA PRİM VERMEYECEĞİZ

İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet ise yaptığı konuşmasında hiçbir şekilde kimseye sataşmadan seçim çalışmalarına devam ettiğini açıklayarak, “Biz kendimize vatandaşımızın geçim sıkıntısını dert edindik. İnsanların sorunlarını çözmek kavga etmekten daha önemli. Karalama kampanyalarıyla bize sataşanlara asla prim vermeyeceğiz, muhatap olmayacağız. Kente dair anlatacakları bir şeyleri olmadığı için, sırf kötü yönetimleri anlatılmasın, ülkenin içinde bulunduğu durum konuşulmasın diye böyle bir yol seçtiler. Ama bizim yolumuz insanımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik olacak” açıklamasında bulundu.