Hürriyet’ten muhtarlara Kocaelispor atkısı hediyesi

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, İzmit muhtarlarıyla bir araya gelerek hem hizmetlerinden ötürü teşekkür etti hem de isimlerinin yazılı olduğu Kocaelispor atkısı hediye etti.

KYÖD’te gerçekleşen muhtar buluşmasına CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra, CHP Parti Meclisi üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, meclis üyesi adayları ve İzmit muhtarları katıldı.

ASLA CEZALANDIRMA SİYASETİ YAPMAYACAĞIZ

Programda konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet ittifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet muhtarlara yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, Dönem içerisinde yaptığınız çalışmalarda, kentimize kattığınız değerler ve İzmit’imize hizmetlerinizden ötürü teşekkür ediyoruz. Muhtarlarımızı önemsediğimiz için sık sık bir araya geliyoruz. Muhtarlar demokrasinin yapı taşı. Vatandaş sıkıntısı olduğunda bizden önce sizi buluyor. Vatandaşın derdiyle dertlendiğiniz için sizleri önemsiyoruz. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Her zaman nasıl halkın arasında olduysak, aynısını başkanlığımızda da yapacağız. İnsan odaklı hizmet ve vatandaşımızın derdine derman bulmak için bir arada olacağız. Asla cezalandırma siyaseti yapmayacağız” dedi.

İZMİT’İN HER KÖŞESİNE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ

Muhtarların kendilerinin gözü kulağı olduğunu da sözlerine ekleyen Belediye Başkan adayı Hürriyet, “İzmit’in her köşesine hizmet götürmek bizim amacımız olacak. Bu hizmetlerde bizim gözümüz kulağımız olun istiyoruz. Sizlerle birlikte ortak aklı hakim kılalım, vatandaşımızın isteğine göre hareket edelim diyoruz. Sizlerin bizlere olan önerileri, mahallenizin sorunlarının çözülmesi çok önemli. Sizlerin işlerini kolaylaştıracak personel desteği olacak, fiziki koşullarınızı iyileştireceğiz, etkin hizmet etmeniz için her türlü kolaylığı sağlayacağız. Konteynerde olan muhtar olmayacak. Yerel mecliste de sizlerin sözleri bizim için emir olacak. Mahallelerimizde bir şey yaparken sizin görüşünüzü alacağız. O yüzden de iletişimimizin güçlü olması ve yan yana olmamız bizim için kıymetli. İş alanlarından, gençlere ve kadınlara yatırıma kadar, en ücra köşesine hizmet götürmek için bu kentin değerini arttıracağız. Bu anlamda ben bütün muhtarlarımızdan destek bekliyorum” açıklamasında bulundu.

FATMA HANIM KAZANIRSA, İZMİT KAZANACAK

CHP Parti Meclisi üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yerel seçim meydanlarda konuşulduğu gibi Türkiye’nin beka sorunu değil. Bu yerel hizmetler konusunda çok iddialıyız. Yaşanabilir kentler sıralamasında CHP belediyesi insan odaklı hizmetleri bakımından hep ön sıralarda. Kocaeli de Türkiye’de örnek gösterilen bir kentti. Hem de muhalefetteyken birçok projeye imza atmıştık. İçimizde en çok çalışanlardan biri de Fatma hanımdır. Türkiye’de her sıkıntılı konuda çalışmalarda bulundu. İzmit’te bir değişime ve İzmit’in marka olmasına ihtiyaç var. Fatma hanımdan desteğini esirgemezseniz İzmit kazanacak” dedi.