HÜRRİYET’TEN KAYMAKAM ŞEVKET CİNBİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

By 4 Eylül 2019 Haberler

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Mersin’in Silifke İlçesinden İzmit’e atanan Şevket Cinbir’i ziyaret etti. Başkan Hürriyet’e CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve CHP’li belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

ORTAK HİZMET ETMEK ONUR VERİR

Kaymakam Cinbir’e yeni görev yerinde başarılar dileyen Başkan Hürriyet “ görev süreniz boyunca güzel hizmetler yapmak nasip olsun. Bu süreçte bizlere düşen bir görev olduğunda her zaman sizlerin emrindeyiz. Sizlerle birlikte şehrimize ortak hizmet etmek bize onur verecek. Sizlerle işbirliği içerisinde hareket etmek isteriz” şeklinde konuştu.

İZMİTLİLERE ABİ, KARDEŞ, EVLAT OLMAYA GELDİM

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Hürriyet ve beraberindekilere teşekkür eden Kaymakam Şevket Cinbir de “ ben İzmit’e dost olmaya İzmitlilere abi, kardeş, evlat olmaya geldim. Devletimizin uygun gördüğü süre içerisinde burada görevimizi yürütürken bu anlayışla İzmit’e hizmet etmeye çalışacağız. Hepimizin varlık sebebi milletimize hizmet etmektir” dedi. Başkan Hürriyet İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’e İzmek Kursiyerleri tarafından yapılan el emeği tabloyu hediye etti.

Daha sonra İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü, İzmit Tapu Müdürlüğü ve İzmit Belediyesi Gelir Birimini ziyaret eden İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışanlara kolaylıklar diledi.