Hürriyet’ten Gebze’de sürpriz ziyaretler

By 11 Ocak 2019 Arşiv

CHP Milletvekili Hürriyet, Gebzeli partilileriyle birlikte Gebze’de sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve yönetimiyle beraber geçtiğimiz Ramazan ayında birlikte oruç açtığı Gebzeli ailelerin evlerine konuk oldu

YERYÜZÜ SOFRASINDA TANIŞTILAR

CHP Gebze ilçe Başkanlığı geçtiğimiz sene Gebze İnönü Mahallesi Eşref Bitlis Parkı’nda yeryüzü sofrası kurarak, halkın geniş katılımının sağlandığı bir iftar programı düzenlemişti. CHP Kocaeli Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve partililerin de katıldığı yeryüzü iftar sofrasında, Milletvekili Hürriyet ile Gebzeli vatandaşlarla sıcak bir sohbet ortamı oluşmuş ve Hürriyet Gebzelilerle orucunu açmıştı. Milletvekili Hürriyet ve partilileri önceki gün, yeryüzü sofrasında orucunu açtığı o sofrada tanıştığı Gebzeli ailelerin evlerine misafir oldu.

GEBZE ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

İlk olarak Gebzeli Habibe Hanım’ın evine konuk olan Milletvekili Hürriyet ve partilileri daha sonra Nazmiye Hanım ve kızı Zehra’yı ziyaret ederek sürpriz yaptı. Geçtiğimiz Ramazan ayında aralarında sıcak bir bağ kurulduğunu ifade eden Milletvekili Hürriyet burada ailelerle birlikte sohbet ederek yeniden geleceğini ve aralarında bağın kopmasına izin vermeyeceğini ifade etti. Milletvekili Hürriyet ve beraberindeki partilileri ev ziyaretlerinin ardından Gebze çarşısında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Esnaflara hayırlı alışverişler dileyen Hürriyet, vatandaşların son dönemde yaşanan siyasi gelişmeler hakkındaki soruları yanıtladı.