HÜRRİYET, YASAK GÜNLERİNDE EKİBİYLE SAHADA

By 20 Mayıs 2020 Genel

Koronavirüs ile mücadelede ihtiyaç taleplerinin çoğunu bizzat vatandaşlara ulaştıran Başkan Hürriyet, sokağa çıkma yasağında da ekibiyle beraber İzmit için çalışmayı sürdürüyor.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bir yandan koronavirüs ile mücadeleyi sürdürürken diğer yandan sokağa çıkma yasağında dahi kente yarar sağlayacak projeler için saha çalışmalarını sürdürüyor. Göreve geldiği günden bu yana İzmit’in her noktasında esnaf ve vatandaşlardan kent için istedikleri projeleri dinleyen Başkan Hürriyet, sokağa çıkma yasağında ise salgın bittikten sonra vatandaşları doğanın yeşiliyle buluşturacak alanlar yaratıyor.

Her Çalışmada Bizzat Yer Alıyor

Salgın sürecinde de vatandaşlara maske, ihtiyaç kolisi, Ramazan aşı, dezenfektan ürünleri dağıtımı gibi birçok çalışmada bizzat yer alan Başkan Hürriyet, söz verdiği projeleri hayata geçirmek için durmaksızın çalışıyor. Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle sokağa çıkma yasağında da sahadan ayrılmayan Başkan Hürriyet, İzmitlilere salgından sonra doğada nefes aldıracak rekreasyon alanlarının faaliyete geçeceğini duyurdu.