Hürriyet ve Köse Tüysüzler Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı

By 26 Mart 2019 Arşiv

Tüysüzler Mahallesi’nde halkla bir araya İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyet ve İzmit’in efsane başkanlarından Erol Köse Tüysüzler’de coşkuyla karşılandı

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Tüysüzler Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Miting havasında geçen programa Hürriyet’in yanı sıra İzmit’in efsane başkanlarından Erol Köse, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve meclis üyeleri katıldı.

ATAKAN HEYECANINI HÜRRİYET’TE GÖRÜYORUM

Programda ilk olarak konuşan İzmit’in efsane belediye başkanlarından Erol Köse, “1967 yılında partimin il başkanı olduğumda Leyla Atakan’ın belediye başkanı olmasında emeği geçenlerden biriyim. Aradan 51 yıl geçti. Şuanda da aynı heyecanı Fatma Kaplan Hürriyet’e görüyorum. Ben kendisine sonsuz desteğimi veriyorum” şeklinde konuştu.

BELSA’NIN YOLUNU GÖSTERİYOR

Ardından konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Burada çok büyük enerji görüyorum. Bu enerji bize Belsa’nın yolunu gösteriyor. Bizim önceliğimiz çocuklarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz olacak. 1 Nisan sabahından itibaren onlar için çalışacağız” şeklinde konuştu.

VATANDAŞIN CEBİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Diğer yandan bakıldığında biz vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Vatandaşın cebini düşünmek zorundayız. Bakıyoruz belediyeye ait düğün salonları ateş pahası. Biz göreve geldiğimizde asgari ücretliler ve emeklilikte yaşa takılanlar düğün salonlarından ücretsiz şekilde yararlanacak” dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Hürriyet, En pahalı suyu biz kullanıyoruz. Büyükşehirle beraber kazandığımızda su fiyatlarını düşüreceğiz. Düşüreceğiz vatandaşın cebinden çıkan para azalsın. Ayrıca hepinize söz veriyorum. Kazandığımız zaman çok çalışacağız. Ayağımızda çizmelerimizle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.