Hürriyet ve Filiz’e kadınlardan yoğun ilgi

By 14 Şubat 2019 Arşiv

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, önceki akşam İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile birlikte köy ziyaretlerinde ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Millet İttifakı İzmit’in köylerinde çalışmaya devam ediyor. CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile yönetimleri önceki akşam İzmit Solaklar Köyü sakinlerinin evlerine misafir oldu.

İYİ PARTİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Kadınların ilgisi yoğun olduğu ziyaretlerde konuşan CHP İzmit Belediye Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit’in son 12 yıldır ileri gitmediğini dile getirerek, kadınlara yönelik projelerin sadece sözde kaldığını, çözüm önerilerinin kadın odaklı olması gerektiğini dile getirdi. Yerel seçimlerde İYİ Parti ile çıktıkları yolun İzmit’i daha yaşanabilir kılacağını da sözlerine ekleyen Hürriyet, “Pelin Başkanım ve İYİ Parti ile koordineli bir şekilde Mart’ın sonu bahar olması için çalışıyoruz” dedi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde kadınlar Hürriyet ve Filiz ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.