Hürriyet Karadenizliler Mahallesinde halkla buluştu

By 22 Şubat 2019 Arşiv

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet Alikahya Karadeniz Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Alikahya Karadenizliler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Hürriyet’e izmit Belediyesi meclis üyesi adayları Çetin Sarıca, Mehmet Baştürk, Mehmet Baştan, Faruk Bostan, Bülent Afacan, Ertuğrul Malçok, Cemil Uslu, Talha Topçuoğlu, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, Kadın Kolları yöneticisi Gülçin Günay ve partililer katıldı.

HIZLI ÇÖZÜM ARAÇLARINI HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Programa katılan Karadeniz Mahallesi sakinlerine hitaben konuşan İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle herkes eşit ve adil hizmet alabilecek, kapılarını herkese açan bir yönetim anlayışıyla bu kenti yönetmeye kararlıyım. Bu inanç ve kararlılığa destek istiyorum. Köylerimizde üretimin desteklenmesi, istihdamın sağlanması, esnafımızı desteklemek, kent merkezimizi geliştirmek, kentin doğru imar planlamasını yapmak için İzmit’e talibiz. Seçildiğimiz zaman önce sizi dinleyerek, öncelikli ihtiyacınıza birlikte çözüm üreteceğiz. Ortak akılla bu kenti sizinle birlikte yöneteceğiz. Hizmeti size yakınlaştıracağız. Şu anda hizmet size çok uzak durumda. Hizmete ulaşabilmek için pek çok kapıyı aşmak zorunda kalıyorsunuz. Biz hızlı çözüm araçlarını hayata geçireceğiz” dedi.

AYAĞIMIZ YERE SAĞLAM BASIYOR

Konuşmasına devam eden Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Biz üretimi, kalkınmayı ve kaynakları doğru kullanmayı hedef aldık. Bu kenti spordan sanata kent yaşamına dair doğru bir planlamayla yönetmeyi planlıyoruz. Ayağımız yere sağlam basıyor. Kaynakların adli dağıtımı çok önemli. Benim en büyük vizyonum adalet duygum olacak. Refahı halka yaymak önemli. Yetki verdiğinizde değişimi görecek ve iyi ki oy vermişim diyeceksiniz. Yetki verdiğinizde her kesime, her bireye, her bölgemize, her mahallemize, her sokağımıza partizanlık yapmadan hizmet etmek bizim esasımız olacak” açıklamasında bulundu.