Hürriyet için ‘Az Kaldı’

By 28 Mart 2019 Arşiv

İnsan sevgisi odaklı seçim kampanyası yürüten ve bu tarzıyla da halkın teveccühünü kazanan İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e vatandaşların çektiği destek videoları hız kesmeden devam ediyor.

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e en son Alikahyalıların çektiği ‘Gülümseyin’ temalı destek videosunun ardından bir destek videosu daha geldi. Seçim kampanyasında kullandığı olumlu dille vatandaşların takdirini kazanan Hürriyet’e vatandaşların yaptığı destek videoları sosyal medya hesaplarından paylaşılmaya devam ediyor. Şimdi de vatandaşlar seçim sayılı günler kala çektikleri, ‘Az kaldı’ videosu ile büyük beğeni topluyor.

SEVGİNİZE LAYIK OLMAK BENİM BOYNUMUN BORCUDUR

Her yaştan insanın ‘Az kaldı’ diyerek çektiği video sosyal medya hesaplarında defalarca paylaşıldı. İnsanların ‘Sevgi için, alın teri için, çevre için, adalet için, özgürlük için, kardeşlik için, geleceğimiz için az kaldı’ söylemlerini kullandığı videoda son olarak Belediye Başkan adayı Hürriyet’in “Sizin sevginize layık olmak benim boynumun borcudur” sözleriyle son buluyor.