HÜRRİYET GÜNE ESNAF ZİYARETLERİYLE BAŞLADI

Güne çarşı esnaflarını ziyaret ederek başlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, esnafları yarın(Cumartesi) saat 09.30’da gerçekleşecek ve İzmit kent merkezinin çehresini değiştirmesi planlanan kahvaltı programına davet etti

 

ESNAFLARI DAVET ETTİ

 

Esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen İzmit Belediye Başkanı Av.Fatma Kaplan Hürriyet, kent merkezinde yapılması planlanan yeniliklere kamuoyu ile karar vermek adına 7 Aralık Cumartesi günü saat 09.30’da Fethiye Caddesi’nde düzenleyeceği kahvaltı programına esnafları davet etti. Esnaflara program için hazırlanan davetiyelerinde da dağıtıldığı ziyarette Hürriyet’e Biz İzmitiz Platformu Kurucusu Hüseyin Erol da eşlik etti.

 

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ

 

Program hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Hürriyet, “Kent merkezine yapılması planlanan zemin yenileme, aydınlatma, çevre düzenleme ve kent mobilyaları gibi uygulamalar konusunda hem sizleri bilgilendirmek istiyor hem de sizlerden gelen talepler üzerine çalışmalarımızı şekillendirmek istiyoruz. Bu sebeple tüm esnafımızı taleplerini dile getirmek ve kentimizi ortak akılla yönetebilmek adına düzenlediğimiz programa bekliyoruz” dedi.