Belediye işçilerimizin ekmeğiyle oynamayacağız

By 12 Mart 2019 Arşiv

Millet CHP İzmit Belediyesi Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet, önceki Yenidoğan Mahallesinde halkla buluştu.

İzmit Yenidoğan Mahallesi’nde önceki akşam halkla buluşan CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Belediyede çalışan işçilerimiz hiç korkmasın, kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım”

BELEDİYE İŞÇİLERİ BANA GÜVENSİN

İzmit Yenidoğan’da gerçekleşen vatandaş buluşmasında Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet’e, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, Belediye Meclisi üyesi adayları ve partililer katıldı. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan ve meşalelerle karşılanan Belediye Başkan adayı Hürriyet yaptığı konuşmada, kendisinin belediye başkanlığını kazandığı takdirde belediye işçilerini işsizlikle korkuttuklarını bildiğini söyleyerek, “Belediye işçilerimiz bana güvensin” dedi.

VATANDAŞIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Konuşmasına devam eden Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Belediyede çalışan işçilerimiz hiç korkmasın. Ben çok net söylüyorum. Daha ilk günden de söyledim. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Biz kul ve yetim hakkından korkarız. Vicdansız değiliz biz. Kullanacağımız yetki vatandaşımızın yetkisi. O yüzden de işini doğru yapan bütün emekçi kardeşleri hiç merak etmesin. Hepiniz bana güvenin. Kadın ve anne hassasiyetiyle kul ve yetim hakkı gözeterek bu kenti yöneteceğiz. Vatandaşımızın güvenini boşa çıkarmayacağız. Birileri gibi önce söz verip sonra unutmayacağız” şeklinde konuştu.

KİMSEYİ AYIRMAYACAĞIZ

Belediye Başkanlığı döneminde partizanlık yapmadan kenti yöneteceklerini de aktaran Hürriyet, “Biz bu kenti yönetme yetkisi aldığımızda, yatağa aç giren çocuğumuz olmayacak, işsiz gezen gençlerimize iş bulmak için, iş alanları yaratmak için her türlü kaynağı adil, eşit insanlara hizmet odaklı var gücümüzle çalışacağız. Kimseyi ayırmayacağız, kimseyi korkutmayacağız, insanları seveceğiz. İnsanlar vicdanla yaklaşacağız. Herkesin bizim başımızın üstünde yeri var. Yandaşlara aktarılan kaynağı vatandaşa aktaracağız” açıklamasında bulundu.