Beceriksizlikleri konuşulmasın diye sataşıyorlar

By 29 Mart 2019 Arşiv

Yahya Kaptanlılarla önceki akşam buluşan Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, “Beceriksizlikleri konuşulmasın diye iftira atıyor ve sataşıyorlar. Biz bu çukura düşmeyiz”

Yahya Kaptan Prestij Kafe’de gerçekleşen toplantıya CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, belediye meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri katıldı.

SATAŞANLARIN SEVİYESİNE İNEMEYİZ

Yahya Kaptanlıların büyük ilgisiyle karşılanan Belediye Başkan adayı Hürriyet burada yaptığı konuşmada, “Zafere giden yol inanç ve kararlılıktan geçiyor. Biz ayağımızı yere sağlam basıyoruz. Çünkü kentle ilgili yapacaklarımız, hayallerimiz var ve biz bu hayallerimizi somut projelerle birleştirdik. Seçim kampanyamızı sadece insanların hayatına dokunan ve insanların bu kentte daha mutlu yaşamasını sağlayacak olan projelerimizi anlatarak sürdürüyoruz. Kimseyle kavga etmiyoruz. Sataşanlarla aynı seviyeye inerek cevap vermiyoruz. İftira ve karalama kampanyalarına rağmen asla o çukura düşmeyeceğiz. Beceriksizlikleri konuşulmasın istiyorlar. Anlatacak projeleri de olmadığı için, sadece kavga ederek ve yerel seçimleri genel siyasete döndürmeye çalışıyorlar” dedi.

AÇIK ARA ÖNDEYİZ

Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Bu kenti daha güvenli, daha cıvıl cıvıl, daha yaşanabilir, daha huzurlu nasıl yapabiliriz bunun derdindeyiz. Hayallerimizi vatandaşın hayalleriyle birleştirip ortaya güzel projeler koyduk ve sadece projelerimizi anlatıyoruz. Saldırmaları da bu yüzden. Açık ara öndeyiz. Biz mücadelenin içinden geliyoruz ve yılmayacağız. Kentimiz daha iyi bir yönetimi hak ediyor” dedi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise yaptığı konuşmada, Fatma Kaplan Hürriyet Yahya Kaptan’ın yüz akı. Evet şu an itibariyle biz seçimi aldık. Ama maç 90 dakika. Islak imzalı tutanakları almadan hiçbir arkadaşımızın sandıklardan ayrılmaması lazım. Sandıklar bizim için çok önemli, sizin de bu öneme uygun hareket edeceğinden bir kuşkum yok” açıklamasında bulundu.

GENÇLERDEN HÜRRİYET’E ÖZEL İLGİ

Sık sık tezahüratlar yapılarak, sloganlar atılan programda geçtiğimiz Şubat ayında 18 yaşına giren ve bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak olan CHP İl Saymanı Naim Keskin’in oğlu Umutcan Keskin ilk oyunun Fatma Kaplan Hürriyet’e olacağını söyleyerek Hürriyet’le hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca Yahya Kaptanlı gençler Ali Yiğit Çıtak, Eren Aydıner, İrfan Şahin Hürriyet’e Kocaelispor’a olan desteklerinden ötürü teşekkür ederek, kendisine Kocaelispor atkısı hediye etti.