Bayraktar’da Hürriyet coşkusu

By 29 Mart 2019 Arşiv

İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet önceki akşam Bayraktar Köyü’nde coşkuyla karşılandı.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet önceki akşam İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, Belediye meclis üyesi adayları ve parti yöneticileriyle birlikte Bayraktar Köyünde vatandaşlarla buluştu. Meşale ve havai fişeklerle karşılanan Başkan adayı Hürriyet’e ilgi büyüktü.

BAYRAKTAR HEP CEZALANDIRILDI

Bugüne kadar verdiğiniz destek çok kıymetliydi, bundan sonra da aynı inanç ve kararlılıkla bu desteğinizin devam edeceğine inanıyorum. Bayraktar her zaman bizim evimiz oldu. Seçimlerde buradan yine birinci çıkacağız. Bayraktar yıllarca hak ettiği değeri alamadı. Siyasi tercihleri yüzünden hep cezalandırıldı. Yıllardır buraya doğru dürüst hizmet gelmedi. Sosyal ve halkçı belediyecilik, halkımızın hayatını kolaylaştıran, cebini rahatlatan, hizmetlerde eşit ve adil yararlanılan bir anlayışla, bu kente bambaşka bir huzur getirmek istiyoruz. Çocuklarımız daha iyi eğitim alsın, daha huzurlu bir kentte yaşasın istiyoruz. Projelerimizi hayallerimizin üzerine kurguladık” dedi.

KAVGA ETME LÜKSÜM YOK

Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Biz asla çirkin siyasete, karalama kampanyalarına karşı, o seviyeye düşmeden ve cevap vermeden sadece projelerimizi anlatıyoruz. İnsanımız hizmet beklerken, evde tencere kaynamazken, benim kavga etmeye zamanımız yok. Bizim kavgaya değil, huzura ve hizmetlere ihtiyacımız var. Köy-Mar projemizi hayata geçirerek köylerimizi destekleyeceğiz. Köylülerimiz ne üretiyorsa, biz sizden eder fiyatına alacağız. Hem tarlanda kalıp kalmayacağı korkusu yaşamayacaksınız, hem sen kazanacaksın, hem de o ürünü ben kente ulaştırdığımda, tüketici de en doğalından daha uygun fiyata ürün almış olacak.

GÜBRE TESİSLERİ KÖYLERE HAYAT VERECEK

Gübre tesisleriyle yeni istihdam alanları yaratacağını da sözlerine ekleyen Hürriyet, “Gübre tesisi ile istihdam yaratılacak, evsel atıklardan gübre üreteceğiz, köylerimizin enerjisini, sokak aydınlatması ve kullanacağı elektriği o gübre tesisinde sağlayacağız. Ucuz maliyet sağlayarak istihdam yaratacağız, köylerimize gübre desteği vereceğiz. Köylerimize alışveriş turları düzenleyerek köylerimizi canlandıracağız. İmar sorunlarını çözeceğiz ve insanlarımız köylerde daha çağdaş ve rahat bir şekilde yaşayabilecek. Köyden kente göçün de önüne geçeceğiz. Bu kıymetli toprakları değerlendireceğiz” dedi.