BAŞKAN HÜRRİYET’TEN İZMİT’İN PERİLERİNE MORAL

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yaptığı açıklama ile Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) 6. haftasında Çankaya Üniversitesi’ne 72-64 mağlup olan İzmit Belediyespor’a moral verdi 
İzmit Belediyespor, KBSL 6. Hafta mücadelesinde Çankaya Üniversitesi ile karşı karşıya geldi. Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda oynanan maçta İzmit Belediyespor parkeden 72-64 mağlup ayrıldı. Maçı tribünden takip eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı açıklamada İzmit’in Perilerine moral verirken Avrupa Ligi eleme maçını işaret etti.
Avrupa Ligine Tam Konsantrasyon
İzmit Belediyespor’un iç sahadaki tüm maçlarını tribünden takip ederek takıma destek veren Başkan Hürriyet, Çankaya Üniversitesi mağlubiyeti sonrası da açıklama yaparak takımın yanında olduğunu gösterdi. Hürriyet yaptığı açıklamada, “Bugün belki kazanamadık, ama kimse İzmit’in perileri mücadeleden vazgeçti diyemez. Mücadelemiz devam ettiği sürece bizim için yenilgi yoktur. Önümüzdeki Avrupa Ligi eleme maçına tam konsantrasyon.” ifadelerini kullandı. İzmit Belediyespor, Kadınlar Avrupa Ligi’nde gruplara kalabilmek için 28 Ekim Çarşamba saat 17.00’da Şehit Polis Recep Topaloglu Spor Salonu’nda Macaristan ekibi Aluinvent DVTK Miskolc ile karşılaşacak.