BAŞKAN HÜRRİYET’TEN ERENLER’E ANINDA MÜDAHALE

By 26 Şubat 2020 Haberler

Cuma Günü İnceledi, Pazartesi Sorunu Çözdü

Geçtiğimiz cuma günü Erenler Mahallesi’ni yerinde inceleyen ve vatandaşların taleplerini dinleyen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yaptığı incelemede gördüğü eksikleri, pazartesi gününe kadar tamamlattı.

Geçtiğimiz cuma günü Erenler Mahallesi’ne inceleme gezisi düzenleyerek, vatandaşların taleplerini dinleyen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, mahalle halkının talepleri üzerine çalışmaları anında başlattı. Birim müdürleriyle birlikte yaptığı mahalle incelemesinde bütün eksiklikleri tek tek not aldıran Başkan Hürriyet, çok kısa bir süre içerisinde vatandaşların istek ve taleplerine yönelik çalışmalar gerçekleştirdi.

Dere Sorunu Çözüldü

Bu kapsamda Erenler Mahallesi Reşadiye Sokak üzerinde bulunan oldukça kötü görüntüye ve kokuya sebep olan dere ağzı girişi İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından betonla kapatılarak bölge halkının yaşadığı sıkıntının önüne geçildi. Ayrıca bölgede mevsim şartlarına bağlı olarak uzayan otlar da İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından tırpanlanarak temiz bir hale getirildi. Mahallede vatandaşların talepleri doğrultusunda, diğer çalışmaların da süratle tamamlanacağını belirtildi.