BAŞKAN HÜRRİYET’E ZİYARETLER

By 9 Mayıs 2019 Haberler

Leyla Atakan’dan sonra İzmit’in ikinci kadın belediye başkanı olan Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

TBMM’DEN MESAİ ARKADAŞI

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek tebrik edip hayırlı olsun dileğinde bulundu. Başkan Hürriyet, TBMM çatısı altında görev yaptığı mesai arkadaşının ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek Çakırözer’e teşekkür etti.

CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN ZİYARET

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyon Başkanı Muhittin Paça, Cumhuriyet Başsavcı vekilleri Erdal Yücel ve Hasan Gündüz de İzmit Belediye Başkanını ziyaret edip hayırlı olsun dileğinde bulundular.

KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile Özge Keçeci, Belediyelerin birleşmesiyle kapatılan İzmit Alikahya Belediyesi Başkanları İhsan Sarıca, İskender Ateş, Sabri Gökbudak

da Başkan Hürriyet’i ziyaret edenler arasındaydı.

TEŞEKKÜR PLAKETİ

Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü kurucu başkanı Lokman İlhan ve Fatih Işık, İzmit Belediye Başkanını ziyaret ederek hem görevinde başarı dileğinde bulundular hem de üniversite öğrenciler için düzenlenen Face To Fest etkinliğine desteği için plaket vererek teşekkür ettiler.

HERKESİN BAŞKANIYIM

Konuklarıyla yakından ilgilenen, güzel dilek ve temennileri için teşekkür eden Hürriyet “ 31 Mart’ta halkımızın teveccühü ile bu göreve seçildim. Göreve başladığım ilk günden itibaren, güzel dilekleri için ziyaretimize gelen, sevincimizi paylaşan tüm vatandaşlarımıza, tüm kurum ve kuruluşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi ben herkesin belediye başkanıyım, şehrimize, tüm vatandaşlarımıza hiçbir yarım yapmaksızın hizmetlerin en güzelin yapmak için var gücümle çalışacağım “ şeklinde konuştu.