BAŞKAN HÜRRİYET, “İZMİT’İN EKMEĞİNİ İZMİT’İN İNSANI YİYECEK”

By 2 Mayıs 2019 Haberler

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve yönetiminin hayırlı olsun ziyaretini kabul eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kent esnafımızı koruyacağız. İzmit’in ekmeğini İzmit’in insanı yiyecek” dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Toplumun her kesiminden misafirlerini kabul eden Başkan Hürriyet’e Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, meclis başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ALIŞVERİŞLERİMİZ KENT ESNAFINDAN OLACAK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum. Biz, her zaman İzmit Belediyesi olarak iş insanlarımızla işbirliği içerisinde olmayı önemsiyoruz. Bundan sonra bütün doğrudan alımlarımız ve ihale şartnamelerimiz kentimizdeki esnafı korumaya yönelik olacak. Alışverişlerimizi mutlaka kent esnafımızdan yapacağız ve kent esnafımızı koruyacağız. İzmit’in ekmeğini İzmit’in insanı yiyecek. Bu benim ilk verdiğim talimatlardan birisiydi”

İZMİT ESNAFIMIZI KORUYACAĞIZ

İzmitli esnaflarımızın çok ciddi anlamda korunmaya ihtiyacı var. Böylesi bir ekonomik dar boğazda bizim de İzmit Belediyesi olarak yapabileceğimiz en iyi şey, paramızın dışarıya gitmesi değil kentin içinde kalmasıdır. Projelerimiz kente değer katacak, esnafımızı kalkındıracak. Bize düşen bir şey olduğu zaman her daim işbirliğine hazırız. Bu kente değer katacak her projede bizim de imzamızın olması bize de değer katar, belediyemizi de güçlendirir” dedi.

DAYANIŞMA İÇİNDE

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut da “zorlu bir süreçten sonra Başkanımız ipi göğüsledi. Kendisini tebrik ediyoruz. Kocaeli Ticaret Odası olarak üyelerimize olan hizmetlerimizin birçoğu belediyelerden geçiyor. Bu önümüzdeki süreçte dayanışma içerisinde üyelerimize yapmayı planladığımız tüm hizmetlerde yanınızda olmayı onur sayarız. Birlikte güzel projelere imza atarız” şeklinde konuştu.