Hürriyet, Kulmahmut Horuzum’da meşalelerle karşılandı

By 25 Mart 2019 Arşiv

Hürriyet, Kulmahmut Horuzum’da meşalelerle karşılandıCHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kulmahmut Horuzum köyü ziyaretinde meşalelerle karşılandı.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kulmahmut Horuzum köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Hürriyet’in projelerini ve kent için fikirlerini anlattığı programda CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, meclis üyeleri, meclis üyesi adayları katıldı. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen programın sonunda köy gençleri CHP’ye üye olurken rozetlerini Hürriyet taktı.

KARARLIYIZ

Mitingte konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Biz bu dönem büyük bir inançla yolumuza devam ediyoruz. Kararlıyız. Biz rakiplerimiz gibi sataşarak hareket etmiyoruz. Biz insanımıza nasıl hizmet ederiz onu düşünüyoruz” dedi.

MARKA KENT HALİNE GETİRMEK İSTİYORUZ

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “İzmit’i marka bir kent haline getirmek istiyoruz. Bunun için önce çocuklarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz için projelerimizi hayata geçireceğiz. Daha yaşanabilir bir İzmit için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

ÜRETİME DESTEK OLACAĞIZ

Hürriyet, “Köylerimiz bizim için çok kıymetlidir. Fakat köyde üretim yapan çiftçi ürettiğinin karşılığını alamıyor. Biz belediye olarak üretime destek olacağız. Üreticimiz aracı olmadan ürününü bizim aracılığımızla satabilecek” şeklinde konuştu.

KÖY-MAR PROJESİ

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Köylerimizdeki imar sorunlarını çözmek istiyoruz. Köylünün şehire kaçmasını değil, köyünde mutlu huzurlu yaşamasını sağlayacağız. Köylümüze tarım destek sağlayacağız. Gübre ve ilaç desteği vereceğiz. Tüm bunları Köy-Mar projemizle hayata geçireceğiz” ifadelerinde bulundu.